Jdi na obsah Jdi na menu
 


Troll

Popis: Trollové jsou velicí ale velmi tupý tvorové. Lidé se jich bojí jen pro jejich výšku, když se Troll rozzlobí a zařve je to slyšet na kilometry daleko. Ostatní tvorové se k Trollímu doupěti moc nepřibližují aby Trolla nevzbudili, protože pak je ještě víc mrzutý než když jen projdete nečekaně kolem doupěte.

 

Povaha: Trollové vypadají strašlivě ale jinak to jsou tupá monstra která se moc věcí za svůj velice dlouhý život nenaučí.

 

Společenský život: Nejsou to zrovna milí a příjemní společníci. Trollové většinou žijí samotářsky. Ale když se náhodou zamilují je to láska na celý život.

 

Zázemí: Trollové žijí v temných a velikých jeskyních někde vysoko v horách aby měli ten krásný a velký rozhled na celé území kde bydlí.

 

Boj: Trollové většinou nebojují ale spíše se jen brání. Jejich zbraň je velká palice z nějakého velice tvrdého dřeva. Nejsou to zrovna rychlí běžci ale když jim jde o život nebo o odebrání jejich jeskyně dokáží utíkat velice rychle.

 

Zbroj: Zbroj nemají vůbec žádnou. Mají tak velice silné kosti že je skoro nemožné aby je nepřítel nějakým způsobem dokázal zlomit, nebo aspoň Trolla poranit.